TW-PBA-600LDT Anti-panic Micro Switch
Availability: 5
Product Code: TW-PBA-600LDT
Add to Wish List
Print this Product
Door manufacturers
Specifications:
    Micro Switch Anti-panic
      Anodized aluminium
12V DC – 300mA at standby/ 600mA active
24V DC – 400mA Standby/ 700mA